Kutnohorsko Kolínsko Turistická Oblast

Restaurace V Ruthardce

Kutná Hora

Restauraci V Ruthardce najdete v historickém centru Kutné Hory hned vedle Vlašského dvora a kostela sv. Jakuba. Co víc? No přece jedinečný výhled na chrám sv. Barbory a jezuitskou kolej! A kulajda, čepovaná Plzeň, v létě zahrádka a v zimě praskající krb!

Stylová středověká restaurace V Ruthardce si vás dovoluje pozvat na oběd, večeři či posezení s přáteli. V letních měsících můžete strávit příjemné chvíle na dvou letních zahrádkách s jedinečným výhledem na chrám sv. Barbory nebo nejvyšší kostel Kutné Hory. Obě zahrádky jsou oázou klidu v historickém centru Kutné Hory. V zimě se můžete ohřát u krbu nebo pozorovat padající sněhové vločky ze zimní zahrady.

Restaurace nabízí svým hostům jídla z kvalitních a čerstvých surovin. Oblíbenou specialitou jsou vepřová medová žebra nebo tatarský biftek. K tomu je ideálním nápojem tankový Pilsner Urquell, který Vám načepují zkušení výčepní.

Dát si můžete i odlehčená jídla, jako jsou saláty či jídla vhodná pro vegetariány.

A proč právě V Ruthardce? Tak na tuto otázku Vám odpoví pověst, která je ukrytá v jídelním lístku. Teď už dorazit musíte, opravdu! Nebo vás neláká se dozvědět to tajemství?

Restauraci hledejte na adrese Dačického náměstí 15/10 a dostanete se tam jedním ze tří vchodů.

Mapa

V blízkosti
najdete

Vlašský dvůr

Kutná Hora

Bývalý letohrádek Belveder

Kutná Hora

Sankturinovský dům a Galerie Felixe Jeneweina

Kutná Hora

Katedrála Nanebevzetí Panny Marie a sv. Jana Křtitele

Kutná Hora

Kaple všech svatých s kostnicí

Kutná Hora

Jezuitská kolej s Galerií Středočeského kraje

Kutná Hora

Areál zámku a muzea Kačina

Kutná Hora

Výlety

Gastronomie

Ubytování

Objevte okolí