Kutnohorsko Kolínsko Turistická Oblast

Apartmány Dačický

Kutná Hora

Apartmány Dačický leží v samotném centru Kutné Hory v těsném sousedství restaurace Dačický a rodného domu Mikuláše Dačického, ve kterém se dnes nachází stálá expozice představující památky UNESCO. Ubytování je v pěší vzdálenosti (650 m) od chrámu sv. Barbory a s výhledem na Kamennou kašnu (100 m).

Apartmány v prvním patře budovy mají plně vybavenou kuchyňskou linku, většina z nich má opravdu velkou manželskou postel, satelitní TV s plochou obrazovkou, vlastní koupelnu s fénem a toaletními potřebami. Většina pokojů se pyšní výhledy na město nebo na terasu ve vnitrobloku.

Pokoje v podkroví jsou vybaveny klimatizací, mají prostorné soukromé koupelny, extra velkou manželskou postel, satelitní TV s plochou obrazovkou. K dispozici je společná plně vybavená kuchyňská linka, včetně myčky i trouby a jídelna s posezením.

V přízemí budovy se nachází Café Dačický, kde si lze posedět u kávy nebo vína. Ve vedlejší budově je restaurace Dačický, která pro ubytované hosty poskytuje room-service.

Dům svou historií sahá do dob husitských válek, a jeho interiér se skládá z původních i soudobých prvků. Rekonstrukce dala vyniknout poctivým stavebním materiálům z kamene a stejně tak dřevěným trámům, z nichž ten největší měří úctyhodných patnáct metrů a pochází z období baroka. Každý ze čtyř apartmánů a tří pokojů má svůj jedinečný vzhled a je inspirován tématy, které souvisejí s Kutnou Horou.

Apartmány najdete na adrese Komenského nám. 42/25 v Kutné Hoře.

Pro rezervaci a detailní informace navštivte webové stránky Apartmánů Dačický.

Mapa

V blízkosti
najdete

Vlašský dvůr

Kutná Hora

Bývalý letohrádek Belveder

Kutná Hora

Sankturinovský dům a Galerie Felixe Jeneweina

Kutná Hora

Katedrála Nanebevzetí Panny Marie a sv. Jana Křtitele

Kutná Hora

Kaple všech svatých s kostnicí

Kutná Hora

Jezuitská kolej s Galerií Středočeského kraje

Kutná Hora

Areál zámku a muzea Kačina

Kutná Hora

Výlety

Gastronomie

Ubytování

Objevte okolí