Kolo Bistro - Turistická oblast KUTNOHORSKO KOLÍNSKO

Kolo Bistro

Rodinné bistro v Kobylnici u Kutné Hory. 

Tohle pohodové rodinné bistro provozuje Markéta a Dan, milovníci kvalitního jídla, vína, piva a cyklojízdy. Bistro umístili do své stodoly a nabízejí menu, které sestavují z lokálních surovin. 

Co se týká nabídky jídel a pití, tak většina je od lokálních dodavatelů, které si Markéta s Danem pečlivě vybírají. Všechny dorty, dezerty, obložené chleby, toasty, nakládané hermelíny, polévky jsou domácí a čerstvé. 

A nejen díky tomu se mohou pyšnit značka Regionální produkt v oblasti služeb.


Informace

Když trefíte do Kobylnice, tak neprohloupíte! Vyrazit můžete na kole a uděláte něco pro svoje zdraví. V Kolo Bistro jsou cyklisté vítáni! 

Z menu si stoprocentně vyberete! V nabídce jsou výborná jídla připravená z místních surovin. Co třeba zelný křenový salátek, domácí pita chleba nebo zapečený kozí sýr a k tomu Karáskova limonáda nebo pivo, co je zrovna na čepu?!

Letos je nabídka jídel rozšířena o speciality na grilu, které se budou připravovat ve stánku umístěném na zahradě. V tuto chvíli se připravuje stálé menu s kuchařem Michalem Netolickým a bude na co se těšit!:)

Kromě občerstvení se v bistru organizuje během léta doprovodný kulturní program: filmové léto, koncerty, swap oblečení.

Víte, že je možné Kolo Bistro využít pro pořádání soukromých i pracovních setkání? Narozeninová nebo dětská oslava, křtiny, zahájení nebo ukončení cyklo sezóny? Nic není problém, stavte se, Markéta a Dan vám s plánováním rádi pomohou …

Více informací o menu, aktuální nabídce i akcích najdete na webu Kolo Bistra. 

Otevírací dobu ověřujte na facebookovém profilu Kolo Bistra. 

Zde jen pro rychlou orientaci uvádíme otevíračku v hlavní sezóně:

  • duben: pátek - neděle
  • květen: středa- neděle
  • červen, červenec, srpen: pondělí - neděle
  • září: středa- neděle
  • říjen: pátek - neděle

Trasa výletu

Obtížnost: -- Vyberte obtížnost --
Vzdálenost: km