Restaurace V Ruthardce - Turistická oblast KUTNOHORSKO KOLÍNSKO

Restaurace V Ruthardce

Restauraci V Ruthardce najdete v historickém centru Kutné Hory hned vedle Vlašského dvora a kostela sv. Jakuba. Co víc? No přece jedinečný výhled na chrám sv. Barbory a jezuitskou kolej! A kulajda, čepovaná Plzeň, v létě zahrádka a v zimě praskající krb! 


Informace

Stylová středověká restaurace V Ruthardce si vás dovoluje pozvat na oběd, večeři či posezení s přáteli. V letních měsících můžete strávit příjemné chvíle na dvou letních zahrádkách s jedinečným výhledem na chrám sv. Barbory nebo nejvyšší kostel Kutné Hory. Obě zahrádky jsou oázou klidu v historickém centru Kutné Hory. V zimě se můžete ohřát u krbu nebo pozorovat padající sněhové vločky ze zimní zahrady.

Restaurace nabízí svým hostům jídla z kvalitních a čerstvých surovin. Oblíbenou specialitou jsou vepřová medová žebra nebo tatarský biftek. K tomu je ideálním nápojem tankový Pilsner Urquell, který Vám načepují zkušení výčepní.

Dát si můžete i odlehčená jídla, jako jsou saláty či jídla vhodná pro vegetariány.

A proč právě V Ruthardce? Tak na tuto otázku Vám odpoví pověst, která je ukrytá v jídelním lístku. Teď už dorazit musíte, opravdu! Nebo vás neláká se dozvědět to tajemství?

Restauraci hledejte na adrese Dačického náměstí 15/10 a dostanete se tam jedním ze tří vchodů.

Více informací o restauraci a akcích, které se V Ruthardce konají, naleznete na FB profilu, na Instagramu nebo na našich webových stránkách.

Trasa výletu

Obtížnost: -- Vyberte obtížnost --
Vzdálenost: km