Hotel Grand Čáslav - Turistická oblast KUTNOHORSKO KOLÍNSKO

Hotel Grand Čáslav

Hotel Grand se nachází v historickém centru královského města Čáslav. Nabízí restauraci, pokojovou službu, bankomat a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. V hotelu jsou i rodinné pokoje.

Hotelové pokoje jsou vybavené psacím stolem a TV s plochou obrazovkou a mají vlastní koupelnu. Standardem pokojů v hotelu Grand je posezení.

Denně se podává snídaně formou bufetu.


Informace

V okolí se lze věnovat například pěší turistice nebo cyklistice. V hotelu Grand si můžete zapůjčit auto.

Hosté na služební cestě ocení zasedací a banketové prostory, business centrum a nabídku denního tisku.

Dvoupatrová budova Grand hotelu, jak byla v novodobé historii pojmenována, byla upravená v roce 1934 podle návrhu stavitele Václava Svobody z Čáslavi.

Ve čtyřicátých letech minulého století se hotel Grand stává vyhledávanou ubytovací kapacitou. Na své služby lákal reklamními plakáty s textem: „Grand – hotel Čáslav. Vedoucí podnik prvého řádu, vyhovující všem soudobým požadavkům. Koncertní kavárna, restaurace, klubovny. Přednáškový sál a společenský sál k volné dispozici. Ústřední topení a centrální větrání. Středisko společenského života.“ Tímto inzertním sdělením se tehdejší hoteliér Jan Kubů snažil zaujmout potencionální klientelu.

Víceúčelový sál, jenž se nachází v útrobách hotelu Grand a je jediným zařízením tohoto typu v Čáslavi, si občané v tzv. akci Z postavili sami. Stavba sálu probíhala od roku 1979 do roku 1981.


Hotel najdete v centru Čáslavi na náměstí Jana Žižky z Trocnova 74/11.

Pro rezervaci a detailní informace navštivte webové stránky Hotelu Grand Čáslav

Trasa výletu

Obtížnost: -- Vyberte obtížnost --
Vzdálenost: km