Novinky

Novinky

Sbírejte razítka a putujte po KUKO!

KUKO vám nabízí dobrodružství, tipy na výlety, zajímavosti a poznávání naší slavné historie. Dobrodružné putování Kutnohorskem a Kolínskem je hra, při které stačí sbírat razítka do svého herního plánu. Za pět razítek dostanete turistickou vizitku, která je vyrobena v limitované edici 1.200 ks. Za 15 razítek potom získáte malý dárek a pokud vyluštíte tajenku, tak mi vás zařadíme do slosování o ceny. 

Ceny budeme postupně oznamovat až s příchodem prázdnin, ale určitě se můžete těšit na slevové poukazy, vouchery, rodinné vstupné a další dárky od našich partnerů i samotného KUKO. 

Těšíme se, že vás bude i letošní hra těšit a bavit a že nám dáte vědět, co vás zaujalo a co rozčílilo. Komentáře pište na Facebook pod posty, které se hry týkají nebo do zpráv. 

Kutnohorsko a Kolínsko - místa, kam se budete rádi vracet!

#LoveKUKO

Mapa - Turistická oblast KUTNOHORSKO KOLÍNSKO

Jsme Turistická oblast Kutnohorsko a Kolínsko z.s., založená s cílem koordinovat aktivity cestovního ruchu a marketingovou propagaci území ležícího na východě Středočeského kraje, v úrodné rovině mezi řekou Labe na severu a Sázavou na jižním okraji.

Naším záměrem je přilákat do oblasti více návštěvníků a prodloužit délku jejich pobytu. K tomu chceme využít potenciálu naší oblasti v podobě památek, architektonických skvostů i přírodního bohatství. Umíme splnit přání těm, kteří chtějí aktivně cestovat i těm, kteří se chtějí pouze bezcílně toulat krajinou.

Naši členové

Naši členové