Klub Gumárna - Turistická oblast KUTNOHORSKO KOLÍNSKO

Klub Gumárna

Klub Gumárna je místo, které je vytvořeno s láskou pro vás, kteří chcete svůj volný čas strávit v příjemném a inspirujícím prostředí.


Informace

Celý prostor baru, bowlingu, herny i venkovních zahrádek je vytvořen ve spolupráci se skvělým designérem Michalem Strachem.

V Gumárně najde využití snad každý. Zúčastnit se můžete herních večerů (stolní deskové hry), vědomostních kvízů, výstav, besed, hudebních festivalů i malých komorních koncertů. Prostory si zároveň můžete pronajmout na rodinnou nebo společenskou událost.

Celý klub je rozdělen do několika částí. Při příchodu vejdete do baru - kavárny, která je ideální pro posezení s přáteli. Ve snížené části je bowling se třemi drahami připravenými na každou akci. V horní části naleznete ideální prostor pro rodinné oslavy, firemní večírky nebo party s přáteli. K dispozici jsou fotbálky, kulečník, šipky či spousta deskových her či knih.

A velmi příjemné jsou i venkovní prostory. Při hezkém počasí si můžete vybrat zda chcete sedět na verandě (nekuřácké) či vytáhnout vaše ratolesti na kulatou zahrádku (nekuřáckou) kde naleznete pískoviště a prolézačku a nebo si vyrazit s přáteli na velkou zahradu (kuřáckou) kde jsou pro vás připraveny stoly s pohodlnými křesly a houpací sítě.

Venku lze využít griliště, které je pro Vás stále připraveno stejně jako venkovní stage s koncerty či festivaly.

Otevřeno je po celý týden kromě úterý. Ve všední dny od 16 a o víkendech od 15 hodin. 

Klub najdete v Čáslavi kousek od centra města v ulici K. Pazderského 2045. 


Více informací hledejte na webových stránkách. 

Trasa výletu

Obtížnost: -- Vyberte obtížnost --
Vzdálenost: km