Advent na Kačině - Turistická oblast KUTNOHORSKO KOLÍNSKO

4. - 5. 12. 2021

Advent na Kačině

Vánoce, Vánoce přicházejí a s nimi i pravá nefalšovaná zima. Přijeďte si k nám vychutnat adventní čas, vánoční atmosféru i klidné období konce roku, kdy je čas rekapitulovat a s optimismem hledět do budoucna.

To víte, že u nás je pořád hezky!? A právě proto vás zveme, abyste přišli nasát vánoční atmosféru a připomenout si tradice tohoto svátku na zámek Kačina.

Kutnohorsko a Kolínsko - místa, kam se budete rádi vracet

#LoveKUKO


Informace

Prohlídky vánočně vyzdobeným zámkem probíhají po celý víkend. Sváteční atmosféru doplní výstavy - Zimní příběh (výstava o tom, jak se žilo na venkově) a Výstava betlémů. Prohlídky probíhají 4. 12. a 5. 12. od 10 do 16 hodin (poslední prohlídka odchází v 15 hod).

Vánoční zvyky, tradice a řemesla i výzdobu Chotkovských interiérů můžete zažít v neděli 5. prosince.

V jedinečných prostorech zámeckých sklepů Vás čeká adventní trh plný vánočních lákadel a ručních výrobků. V tvořivých dílnách si naopak budete moci sami vyzkoušet některé známé i méně známé adventní zvyky. Chybět nebude ani tradiční výstava betlémů nebo tematická výstava řemesel provozovaných na vsi v období zimy. Na nádvoří zámku budete moci v průběhu dne ochutnat nejen vánoční dobroty a zahřát se oblíbeným vánočním punčem nebo svařákem. Přijďte načerpat sváteční atmosféru a odpočinout si v předvánočním shonu

Veškeré informace včetně aktuálních opatření, která zrovna budou platit, hledejte na webu zámku Kačina.

Trasa výletu

Obtížnost: -- Vyberte obtížnost --
Vzdálenost: km