Ubytování u Fraňků - Turistická oblast KUTNOHORSKO KOLÍNSKO

Ubytování u Fraňků

Hledáte klidné místo pro relaxaci, ale zároveň chcete být blízko "všeho dění". Tak to potom hledejte v Malešově "Ubytování u Fraňků"!

Atmosféra celého Malešova je vlídná, klidná, vřelá a hned za humny je Kutná Hora! A ještě k tomu, přímo za dveřmi ubytování je Přátelský pivovar Malešov, který nabízí příjemné posezení u malešovského piva. 


Informace

V Ubytování u Fraňků zvládnou ubytovat až 17 hostů:

Romantický dvojlůžkový pokoj s kuchyňkou a vanou u okna s výhledem na tvrz (+WC). Plocha cca 21 metrů čtverečních.

Steampunkový pokoj s kávovým koutkem, manželskou postelí, která jezdí nahoru a dolů, s rozkládacím futonem (pro další 2 lidi, bez lůžkovin a bez příplatku), s vlastním WC a sprchovým koutem. Plocha cca 21 metrů čtverečních.

Hromadný apartmán pro 11 osob s vybavenou kuchyní, sprchovým koutem a dvěma toaletami, laděný trochu ve stylu pop-art a trochu v duchu pohádky o Sněhurce a sedmi trpaslících (kdyby měla o 4 trpaslíky víc). Celková plocha cca 48 metrů čtverečních.

A k dispozici je i rezervace celého objektu:

Není to hotel ani penzion. Fraňkovi provozují prostě ubytování v obci Malešov nedaleko Kutné Hory. Vlastníma rukama opravili skoro 200 let starou budovu. Sklep a přízemí domu mají středověký punc, protože vznikly zaklenutím někdejšího obranného příkopu kolem středověké tvrze Malešov, ale v 50. letech 20. století na nich vyrostlo další, moderní patro. Rekonstrukce probíhala tak citlivě, že ji majitelé bez výčitek označují za recyklovanou.

Apartmány najdete v samém srdci Malešova hned vedle středověké tvrze a Přátelského pivovaru Malešov. 

Pokud hledáte více informací, tak doporučujeme navštívit jejich webové stránky

Více informací na ubytovani.frankovi@gmail.com nebo na tel.: 723 327 329.

A ještě něco... V Malešově to žije! Ubytování u Fraňků je součástí krásného a veselého projektu Zažij Malešov.

Trasa výletu

Obtížnost: -- Vyberte obtížnost --
Vzdálenost: km