U Koudelníka - Turistická oblast KUTNOHORSKO KOLÍNSKO

U Koudelníka

U Koudelníka se můžete ubytovat v duchu starých časů přímo v historickém centru Kutné Hory. Dům s apartmány se nachází na Havlíčkově náměstí v blízkosti kutnohorského hlavního Palackého náměstí, naproti Vlašskému Dvoru. V jeho okolí je pestrý výběr kaváren a restaurací. Pro větší pohodlí je hostům k dispozici služba donáška snídaňového Koudelníkova koše až na práh apartmánu.

A ještě něco navíc pro vás U Koudelníka mají. Jsou to komentované prohlídky  města s profesionální průvodkyní v délce 1,5 hodiny.


Informace

Každý apartmán U Koudelníka má vlastní vybavenou kuchyňku, kde je chladnička s mrazákem, rychlovarná konvice, elektrická varná deska a vybavení pro přípravu a konzumaci pokrmů, a dále vlastní koupelnu se sprchovým koutem, fénem, bidetovou sprškou a toaletními potřebami.

K dispozici je kvalitní připojení Wi-Fi a TV se satelitními programy vč. internetového prohlížeče.

Podkrovní studiový apartmán se schodištěm je navíc vybaven klimatizací a mohou se zde ubytovat 3 osoby na pevných lůžkách (2 sestavená u sebe, jako manželská postel a 1 samostatné) a 1 osoba na přistýlce.

První písemná zmínka o domě je z roku 1517. Při jeho obnově a pořizování vybavení pro hosty se majitelé snažili o zachování jedinečné historické atmosféry a dbali na použití tradičních materiálů tak, aby byl Váš zážitek z návštěvy historické Kutné Hory ubytováním u nás ještě umocněn.

V nabídce jsou i dárkové poukazy na ubytování, ke kterému můžete obdarovaným přidat donášku bohatého Koudelníkova koše k snídani a komentovanou prohlídku města.

Apartmány U Koudelníka se nachází na Havlíčkově náměstí 518.

Pro více informací zavítejte na webové stránky apartmánů.

Trasa výletu

Obtížnost: -- Vyberte obtížnost --
Vzdálenost: km