Rekreační areál Zbraslavice - Turistická oblast KUTNOHORSKO KOLÍNSKO

Rekreační areál Zbraslavice

Rekreační areál Zbraslavice se nachází v geografickém středu České republiky, 20 km jižně od starobylé Kutné Hory, uprostřed lesů a krajiny rybníků. Disponuje kapacitou 400 lůžek v různých kategoriích ubytování pro rodinou dovolenou, skupinové pobyty vč. firemních akcí.

V rekreačním areálu můžete relaxovat nebo být aktivní a vyplavit nahromaděný adrenalin. V nabídce je také lanové centrum, horolezecká stěnu, paintball, paddleboardy, aquazorbing a spousty další zábavy.

Nezapomeňte ochutnat místní pivo a jídla z lokálních surovin.


Informace

Středisko nabízí různé druhy ubytování a vybrat si můžete právě to, co vyhovuje vám. Tak třeba příjemné ubytování v apartmánech nebo ve dvoupatrové budově Sport. Soukromé ubytování v nových zděných chatkách nebo dřevěném srubu. Novinkou je i stanové městečko.

Hlady trpět nebudete! Areál nabízí po celý rok ubytování se snídaní formou švédských stolů, s polopenzí nebo plnou penzí s pitným režimem a svačiny.

Velké vyžití se nabízí zejména sportovně založeným turistům. V areálu je k dispozici 5 tělocvičen, hřiště na fotbal, 2 menší fotbalová hřiště, tři hřiště na volejbal, plážový volejbal, basketbal i nohejbal. A pro účely firemních akcí jsou v areálu také 3 školící učebny.

V obci Zbraslavice lze pronajmout multifunkční sportovní halu.

Rekreační areál Zbraslavice se nachází v geografickém středu České republiky, 20 km na jih od Kutné Hory. Skvělá dostupnost z D1.

Více informací a novinky najdete na webu rekreačního areálu. 

Trasa výletu

Obtížnost: -- Vyberte obtížnost --
Vzdálenost: km