OLDstars on the ROAD: Kutná Hora 2022 - Turistická oblast KUTNOHORSKO KOLÍNSKO

8. - 10. 7. 2022

OLDstars on the ROAD: Kutná Hora 2022

Prostory bývalého pivovaru v Sedlci na tři dny ožijí studentským divadlem! Umělecká skupina OLDstars totiž 8. - 10. července představí v Kutné Hoře svůj nejnovější repertoár v rámci benefičního festivalu OLDstars on the ROAD. Těšit se tak můžete na divadelní maraton tří desítek inscenací přímo v srdci UNESCEM chráněného města. Pro diváky bude připraveno stanové městečko s kompletním sociálním zázemím i stravovací služby.

Přijeďte si znovu dát pivo v bývalém pivovaru a zažijte jedinečný umělecký zážitek!

Kutnohorsko a Kolínsko - místa, kam se budete rádi vracet

#loveKUKO


Informace

Letošní festival OLDstars on the ROAD: Kutná Hora 2022 proběhne pod záštitou rektora Janáčkovy akademie múzických umění v Brně MgA. Petra Michálka, radního pro oblast kultury, památkové péče a cestovního ruchu Středočeského kraje Mgr. Václava Švendy, radního pro kulturu v Kutné Hoře Mgr. Štěpána Drtiny a vedoucího Katedry pedagogiky na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze Doc. PhDr. Martina Strouhala, Ph.D.

Umělecká skupina každý rok věnují výtěžek z festivalového vstupného vybrané kulturní památce. OLDstars on the ROAD nejsou jediným projektem v historii zhruba stočlenné umělecké skupiny OLDstars. Mají za sebou mnoho ročníků různých divadelních festivalů, několik turné po českých hradech a zámcích, navíc se pravidelně účastní studentských divadelních přehlídek, jako je například turnovský Modrý Kocour nebo Openair festival v Hradci Králové. Svou účastí se tradičně podílí také na Noci divadel či festivalu Žižkovská noc. Každoročně na podzim pořádají Festival studentských divadel v Celetné. V Praze provozují dva komorní divadelní prostory – vršovický sklepní HarOLD a bytové divadlo H2O v nedaleké Košické ulici. Za osmnáct let své existence uvedli přes 200 studentských inscenací.

Více informací zjistíte na webových stránkách umělecké skupiny. 

A předprodej vstupenek je k dispozici zde.

Akce se koná v prostorách bývalého pivovaru v Sedlci v ulici Zámecká 136. 

Trasa výletu

Obtížnost: -- Vyberte obtížnost --
Vzdálenost: km