KUKO známé i neznámé - Turistická oblast KUTNOHORSKO KOLÍNSKO

2. 7. 2021 - 30. 10. 2022

KUKO známé i neznámé

Velkoformátová plátna od Josefa Čáslavy potěší oko každého, kdo se po mnoha schodech vyšplhá do pozdně gotické zvonice na Bartolomějském návrší v Kolíně. 

Jde o první část putovní výstavy fotografií Josefa Čáslavy, která se po téměř 4 měsících přesunula z katedrály Nanebevzetí Panny Marie a sv. Jana Křtitele v Kutné Hoře Sedlec do Kolína a zde se zase nějaký čas zdrží. Dokonce se bude instalovat ve dvou etapách. Ta první ve zvonici je právě k vidění a druhou část budeme instalovat na podzim.

Kutnohorsko a Kolínsko - místa, kam se budete rádi vracet. 

#LoveKUKO


Informace

Zveme vás na unikátní výstavu fotografií Josefa Čáslavy. Poznejte Kutnohorsko a Kolínsko z nové, nevídané a možná i překvapivé perspektivy. Navštivte s námi místa známá i neznámá. 

První část výstavy zahrnuje 6 velkoformátových pláten, na kterých uvidíte detaily ze čtyř královských měst naší oblasti - Kolína, Kutné Hory, Kouřimi a Čáslavi. 

Bartolomějské návrší v Kolíně přezdívané jako "poklad v srdci Kolína" musíte objevit krok po kroku a k tomu vám pomohou webové stránky. 

Výstavu uvidíte v pozdně gotické zvonici, která je otevřená v úterý až pátek od 9 do 17 hodin a v sobotu a neděli od 10 do 17 hodin. 

Trasa výletu

Obtížnost: -- Vyberte obtížnost --
Vzdálenost: km