Hoď si Santiniho na starý triko - Turistická oblast KUTNOHORSKO KOLÍNSKO

24. 6. 2023

Hoď si Santiniho na starý triko

300 let od úmrtí Jana Blažeje Santiniho Aichla si připomínáme život a dílo tohoto geniálního architekta.
V průběhu roku 2023 se pro Vás v celé Kutné Hoře chystají různé akce. 

Projekt oslavy výročí 300 let od úmrtí geniálního architekta se jmenuje Santini Immortalis a jednotlivé akce můžete sledovat na webu Visit Sedlec. 


Informace

Ve farní zahradě v Sedlci si můžete udělat radost 24. června od 10 do 16 hodin. Sobě anebo svým nejbližším. Největší radost totiž udělá dárek, který člověk vyrobí sám...

A to je pravda! 24. června nebyl jako termín konání workshopu vybrán náhodně, do Vánoc totiž zbývá už jen šest měsíců! Na workshopu sítotisku s Monikou Košatovou z místní firmy Lepor si můžete přinést svůj starý už téměř vyřazený kousek oblečení, upcyklovat ho a ještě unosit, popř. si doneste nový a vyrobte svým bližním vánoční dárek. A nebo prostě jen přijďte, něco se naučte a rozhodně se pobavte, protože se sítotiskem a s Monikou je vždycky legrace! Na výběr budeme mít více motivů inspirovaných Santinim a jeho posvátnou geometrií.

Detaily projektu Santini Immortalis i jednotlivé akce - výstavy, workshopy, promítání, besedy a mnoho dalšího můžete sledovat na webu Visit Sedlec.

Trasa výletu

Obtížnost: -- Vyberte obtížnost --
Vzdálenost: km