Dobrodružné losování! Již brzy! - Turistická oblast KUTNOHORSKO KOLÍNSKO

15. listopadu 2020

Dobrodružné losování! Již brzy!

Nasbírejte razítka. Vyluštěte tajenku. Zúčastněte se slosování a získejte zajímavé ceny. 

Losovat budeme 15. listopadu 2020!
Informace

Putování je ukončeno a my vám opravdu ze srdce děkujeme, že jste u toho byli s námi. Jsme rádi, že jste se bavili a zároveň podpořili místní památky, galerie, kavárny, bistra, restaurace i hotely.

Ptali jste se, jestli akci prodloužíme, když se děje to s tím covidem!? Hra je u konce, nemá cenu prodlužovat, protože teď bude do jara ve většině míst provoz ukončen nebo omezen...až na restaurace a hotely! Máme pro vás ale dobrou zprávu. Protože je na putování mnoho pozitivních ohlasů, tak se rozhodujeme, jak bychom hru vylepšili a doplnili, abychom ji mohli s vámi hrát i v příštím roce. 

Máte 18 piktogramů a vyluštěnou tajenku? Pak jste se dostali do cíle a můžete se zúčastnit slosování o ceny. Do slosování se dostanete dvěma způsoby. Buď vyfoťte herní plán s nasbíranými piktogramy a vyluštěnou tajenkou a tuto fotografii pošlete na email hra@kutnohorskokolinsko.cz, anebo zanechte vyplněný herní plán na některém z šesti turistických informačních center.

Slosování o zajímavé ceny proběhne 15. listopadu 2020. Ceny budou losovány ve dvou věkových kategoriích. A to v kategorii od 0 do 18 a od 19 do 100 let! 

Výherci budou kontaktováni emailem. Ceny a jejich poskytovatele budeme postupně zveřejňovat na našem facebookovém profilu! Na facebooku také najdete nápovědy k otázkám z herního plánu.